Technika

Najděte si vhodné zubní pracoviště již dnes

Zubaři, kdo by je měl rád, vždyť už malé děti se jich bojí a nechtějí k nim chodit. A dospělí? Dospělí jsou kolikrát ještě horší a tak není divu, že se najdou i takové případy v dospělosti, kdy nenavštívíte svého zubaře, neboli stomatologa či odborníka na dentální hygienu pěkných pár let. Jenomže pak se vám může stát, že se vám kazy zvětší a prohloubí, některé zuby už jsou skoro na rozpadnutí a tak vám nezbude nic jiného než se odhodlat a jít. Největší chybou však zůstává, když opravdu pravidelně nenavštěvujete svého zubního lékaře. Samozřejmě, jak někteří budou tvrdit, vždyť mě nic nebolí, nic mi není, tak proč bych tam chodil. Jenomže to nestačí, že vás nic nebolí. Prevence je v těchto ohledech velice důležitá a nikdy by se tak neměla podceňovat.

Co vám můžeme nabídnout?

a) Naše pracoviště je velice moderní. Hezké a milé prostředí a také osobitý přičemž vysoce profesionální přístup. Přijďte nás navštívit.
b) Máme ty nejlepší odborníky v oboru.
c) Se vším vás vždy seznámí a ujistí dopředu. Nikdy nebudeme provádět nic bez vás nebo vašeho souhlasu. Záleží na naší společné domluvě a také přání pacienta.
d) Neustále se naši lékaři a veškerý personál vzdělávají. Školí se samozřejmě různými způsoby, aby dostávali patřičné moderní informace a získávali tak novinky v oblasti vývoje.
e) Specializujeme se na zubní implantáty, které používáme osvědčené švýcarské nebo také na zubní výplně ty se dávají pouze na odstraněný zubní kaz. Díky bílým plombám vypadá zub zcela přirozeně https://www.2kdent.cz/.
f) U nás najdete i protetickou práci tedy speciálně pod mikroskopem. Všechno se zvýrazní a tak můžeme opravdu precizně provádět naše úkony.
g) Poradíme s parodontologií. Velice úspěšně léčíme parodontitidu. Díky speciálnímu vybavení, ale také novodobým technikám si v tomto ohledu poradíme s jakýmkoliv problémem.
h) Uděláme vám endodontické vyšetření.
i) Také provádíme speciální profesionální čištění zubů a jejich bělení pomocí bělící lampy.

Dentální hygiena je prováděna dentální hygienistkou registrovanou Ministerstvem zdravotnictví.

Mohlo by se vám také líbit...