Výrobky

Jak zaslat nejen textílie či tiskoviny? Řešení nabízí plastové poštovní obálky

Především jsou určeny pro zasílání měkkých produktů, tj. zejména se jedná o již výše uvedené textílie či tiskoviny. Je to i z důvodu, že díky svým rozměrům jsou přizpůsobeny nejběžnějším formátům tiskovin. Vybírat a volit lze plastové poštovní obálky dle velikosti i potřebného množství.

sáček

Pozitivní je, že zároveň při použití plastové poštovní obálky jsou sníženy náklady jak za obalový materiál, tak i na poštovném. Předností bezpochyby je, že se jedná o velmi odolný a kvalitní obal proti vnějšímu poškození. Textil tak lze složit do obálky a uzavřít prostřednictvím samolepicího pruhu. Tímto je zároveň zásilka chráněna před vlhkostí i prachem. Díky adekvátnímu povrchu je možné zcela bez problému zásilku opatřit štítkem pro přepravce či provést popis lihovým fixem.

Na velikosti záleží aneb mějte na pěměti, že…

Zde platí stejné pravidlo, které je i v módním průmyslu, tj. v případě špatně zvoleného rozměru, nelze očekávat požadovaný efekt. Je zapotřebí pro zásilku volit velikost takovou, aby předmět v obálce neměl příliš volného prostoru.

Nikdy neposílejte prostřednictvím této varianty obálky keramiku, elektroniku, ostré či křehké předměty. I když je výše uvedeno, že se jedná o vhodný způsob pro zasílání textílií, nicméně zimní kabát či bundu rozhodně nelze tímto způsobem odeslat. V takovém případě se musí zvolit jiná a vhodná metoda pro zaslání.

Výhody aneb jaké jsou přednosti?

Opatření samolepící páskou, kterou je nemožné po zalepení otevřít, aniž by došlo k trvalému poškození obálky. Jedná se o typ obalu, který je velmi pružný při balení, tudíž i velmi snadná manipulace. Eliminace promokavosti. Reálná možnost i opatření potiskem.

rozvoz

Jednoznačně ideální volba pro pevnější ochranu zboží a předmětu. Neopomenutelný je i fakt, že se jedná o neprůhledný materiál, tím je tak zaručen vysoký efekt.

Mohlo by se vám také líbit...