Nezařazené

Vyrazte i s rodinou za sluncem!

Chcete si konečně užít trochu slunce, válet se na pláži u moře a zároveň hledáte místo, kde se budou mít skvěle i Vaše děti? Přinášíme Vám několik typů, kde strávit dovolenou nejen v hlavní letní sezóně. Budete se mít skvěle a zároveň Vás to nebude stát úplný majlant!
kypr cavo greko
KYPR
Na Kypru je hezké počasí víceméně celoročně. Cena letenek na tento ostrov se pohybuje kolem 5 000 korun. Výběr konkrétních destinací je na Kypru opravdu velmi bohatý. Takže toužíte-li po ubytování, kde nezažijete chvíle nudy vy ani vaše děti, vybírejte z hotelů, které nabízejí kromě ubytování další atrakce a animační programy. Zralé a skvěle chutnající ovoce můžete ochutnat na místních trzích, užijte si procházky přístavy nebo nechte dítko stavět hrady na písečné pláži. Nezapomenutelným zážitkem se může stáj jízda na dromedárovi či návštěva některého z velkých aquaparků.
mrakodrapy ve městě
SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY
Nejen Dubaj Vám nabízí možnost užít si opravdový luxus, a to stále za přijatelné ceny. Letenky můžete pořídit už za sedm tisíc korun, a pokud se budete stravovat na místních tržištích, můžete ochutnat celou řadu skvělých jídel za přiměřené ceny. Hlavním lákadlem pro turisty jsou nádherné bělostné pláže a teplé moře. Ještě v listopadu se jeho teplota pohybuje kolem 27 stupňů. Skvělým zážitkem může mít zejména pro milovníky nakupování, návštěva místních obchodních center. Děti budou nadšené z návštěvy největšího vodního parku na světě. Je zde opravdu nepřeberné množství atrakcí, které uspokojí jak menší děti, tak teenagery.
torre de belim
PORTUGALSKO
Někteří lidé hovoří o Lisabonu jako o nejcharizmatičtějším městě celé Evropy! Přímý let z Prahy do Lisabonu pořídíte již za 5 000 korun. Pokud chcete ušetřit, pronajměte si byt či apartmán, stravování můžete také řešit operativně. Lisabon je na rodiny s dětmi dobře připravený, zde se opravdu nudit nebudete. Do většiny muzeí mají navíc děti vstup zdarma, zdarma jezdí také městskou hromadnou dopravou. V parcích se děti vyřádí na krásných hřištích. A nepochybným vrcholem výletu by se mohla stát návštěva místního Ocenária.

Mohlo by se vám také líbit...