Technika

Sirup na výrobu domácích ovocných limonád

Lahodná chuť, skvělá konzistence, žádné zbytečné konzervanty či umělé doplňky. Jenom pravá a poctivá chuť z čerstvě zpracovaného ovoce, to jsou ovocné sirupy, ze kterých si můžete udělat pravou domácí limonádu.
Domácí limonáda je produkt z čisté přírody. Zpracováváme jenom čerstvé, přírodní a místní suroviny. Snažíme se vždy využít co nejvíce ze zdrojů přírody a nepřidávat žádná zbytečná sladidla, umělé konzervanty, éčka či další doplňky, které by měnily přirozenou chuť či vůni.

limonády

Báječné osvěžení vody a nejlepšího ovoce

Kombinace čerstvě zpracovaného ovoce a vody je báječným osvěžením nejenom v letním horkém dni. Navíc je to vhodné pití i pro ty nejmenší. Kdykoliv budou mít vaše děti žízeň, stačí přidat do sirupu vodu a budou mít pravý, poctivý a chutný nápoj k pití. U tohoto výrobku si můžete být jistí jeho kvalitou.

  • Na jeho výrobu přitom nepotřebujete ani recept, ani spoustu času a ani suroviny, abyste je mohli zpracovat do produktu, který byste si doma sami vytvořili. To všechno uděláme za Vás. Máme skvělý tradiční recept, který zahrnuje klasické postupy, sbíráme čerstvé ovoce, máme na to spoustu času, takže jej i zpracujeme a uvaříme tak, aby chutnalo všem. Dopřejte si i Vy poctivou chuť z čistých zdrojů.

domácí limonáda

Lahodná chuť a přírodní vůně

Vyrábíme pouze kvalitní a chutné výrobky bez dochucovadel. Jenom tak si můžeme užít tu lahodnou chuť a báječné osvěžení. Stačí naředit s vodou a máte skvělý nápoj, který může být také zdravý. Věděli jste, že máme druhy i léčivých rostlin? Co takhle černý bez? Jistě jste už alespoň slyšeli o léčivých účincích na lidské tělo. Bobule se nesmí jíst syrové, ale po zpracování mají spoustu vitamínů a ostatních pro tělo potřebných látek. Takový produkt působí jako antioxidant a pomáhá proti nachlazení. Naředěný sirup bude skvěle chutnat a Vy budete mít jistotu, že do sebe nedostáváte zbytečné éčka a navíc obohatíte své zdraví a o přírodní vitamíny a ostatní složky.

Mohlo by se vám také líbit...