Zábava

Jak si ho snadno získat?

Získat muže není tak náročné, jak se zdá, chce to jen umět se správně chovat a nepůsobit odměřeně. S těmito tipy je za chvíli váš. Je však třeba nejprve zjistit, jestli vás baví, máte si mezi sebou co říct, a to i s odstupem několika týdnů. Pokud vás jeho chování po jisté době příliš nezaujme, nesnažte se si namlouvat, že to můžete změnit. Chvíli s vámi bude jednat trochu jinak, avšak až o něco později se ukáže pravá povaha.
Váš přístup by měl být upřímný. Nezkoušejte si hrát na někoho jiného, protože pokud stojíte o vztah, časem se začnete projevovat upřímně a vše bude ztracené. Proto je třeba, aby si oblíbil vaši povahu a s tím poté můžete pracovat.
milenci u vody
Samy můžete zahajovat diskusi. Samozřejmě, že mu nebudete každý den psát v 6 ráno, ale pokud projeví svůj zájem, je třeba jej projevit i z vaší strany. Když budete chtít, napište mu. Také když se budete nudit, nebo se chcete o něčem konkrétním bavit. Jednoduše se nebojte být „ta první“. Čím větší zájem projevíte, tím více se vám vrátí.
Nevnucujte se. Nechte mu prostor, aby o vás neztratil zájem. Pokud bude mít nějakou práci, pravděpodobně nebude mít čas na vašich 10 zpráv a nebudou mu ani příjemné. Také byste asi nereagovali příliš nadšeně, pokud by během hodiny neustále zjišťoval, co děláte a jak se máte.
Na nic příliš nespěchejte. Pokud si vytváříte vztah, je třeba se více poznat. Čím rychleji se začnete vídat a navážete bližší vztah, tím rychleji o něj pravděpodobně přijdete. Přestože se může zdát i týden dlouhá doba, čekání se vám vyplatí, pokud stojíte o dlouhodobou šťastnou mužskou společnost.
dívka sedí u stromu
Nebojte se ukázat své přednosti, ukázat, že jste sebevědomá, ale i samostatná. To muže přitahuje více, než když se během setkání budete dívat do země, do telefonu a za celou dobu promluvíte jen pár vět. Pokud dodržíte těchto pár jednoduchých bodů, svého vyvoleného zaručeně získáte.

Mohlo by se vám také líbit...