Nezařazené

Je už čas na první obuv?

Vaše dítko vám roste před očima den co den a vy jen přihlížíte tomu, jak je šikovné a dělá čím dál větší pokroky. První rok vašeho miminka je zcela nejzásadnější z hlediska vývinu, schopností a dovedností všeho, co se během prvních měsíců naučilo. Kolem prvního roku vaše dítě už začíná dělat první krůčky a vy přemýšlíte, jestli už je čas na to, pořídit mu jeho první botičky.
botičky pro miminka

Pevná klenba nožičky je základ!

Aby vaše dítě bylo schopné udržet se na jeho malinkých nožičkách pevně a stabilně, musí se především udržet jen na nich. Chybou většiny rodičů je to, že v okamžiku, když si jejich dítě stoupne, hledají pro něho boty. Klenba dítěte se však pořád vyvíjí a zpevňuje, proto není vhodné dítěomezit a taktéžohrozit na zdraví pořízením botiček s pevnou podrážkou.

Kožené capáčky – volba číslo jedna

Vaše děťátko potřebuje mít nohu ohebnou a cítit pohodlí. To mu může zabezpečit jen chůze na boso nebo první capáčky, které jsou vyrobené z kůže (příjemného a povolného materiálu) s tenkou podrážkou, aby cítilo každý svůj krok a nerovnosti při jeho prvních krůčcích.
Kožené capáčky mají kolem kotníku nataženou gumičky, díky které ponožky ani nožička z capáčků nevylezou. Jsou dostatečně měkké pro jeho první kroky a pohodlné, díky čemu se vašemu děťátku bude chodit co nejsnadněji.
botičky chlapečka

Zázrak jménem Attipas?

Takzvané první botičky jménem Attipas, jsou naprostým hitem a vyhledává je mnoho rodičů. Od capáčků se ale výrazně liší pevnou podrážkou a „ponožkovým“ designem, díky kterému mají být dítěti co nejblíže chůzi bez bot. Říká se o nich, že jsou flexibilní, dítěti naprosto pohodlné a vhodné jak do terénu, tak i na doma. Jejich předností je špička, která je prodloužená a zakryje celý prostor prstů na nohách. I díky tomu, jsou považované za bezpečné, jedinečné a ideální pro první krůčky miminka.
Je tedy jen na vaší volbě, které zkusíte jako první a čemu dáte vlastně přednost. Pamatujte však na jedno – nehleďte na cenu botiček, ale na jejich efektivitu a funkčnost, aby se v nich vaše dítě cítilo nejen dobře, ale i jistě.

Mohlo by se vám také líbit...