Společnosti

Moderní zábava nejen pro mladé ročníky

Už vás nebaví klasické počítačové hry a běhat někde s flintami po lese se vám také nechce. Můžete zkusit Laser game, kvalitní moderní hru pro všechny generace.

Moderní zábava nejen pro mladé ročníky

Občas si zaběhat nebo zajezdit na kole není od věci. Člověk se tak trochu uvolní a zároveň si zlepší kondici. Ovšem v dnešní době většina lidí dává přednost sezení u televize, či ještě častěji u počítačových monitorů. A to je trochu problém, protože to vede k obezitě a tím pádem i k rozvoji mnoha civilizačních nemocí. Pokud už vás ale nebaví sedět jen doma a případně občas zapnout nějakou tu počítačovou hru, ale chtěli byste se trochu hýbat, ovšem tradiční sportování vás nebaví, možná by vás mohly zaujmout bojové hry.

billboard-left

Můžete po sobě s dalšími kolegy po lese střílet kuličky naplněné barvou. Je to velká zábava, která se jen tak neomrzí a dáte si zároveň pořádně do těla, ale v případě, že pobíhání po lese není váš šálek kávy, můžete vyzkoušet modernější alternativu paintballu, a sice laser game https://www.lazerfunpraha.cz.

Jedná se o moderní typ hry, která se dá řadit mezi takzvané hry bojové. To znamená, že jste většinou členem týmu, který má za úkol zlikvidovat pomocí speciálních zbraní členy týmy číslo dvě. Ovšem možností je daleko více a klidně můžete hru různými způsoby obměňovat. Často se hraje o důležité body na bojišti či jeden tým útočí a druhý se brání. Pak si to spolu prohodí. Jedná se o velice zábavnou záležitost, která, i když může být místy fyzicky trochu náročnější, si mohou užít jak mladé generace, tak i lidé, kterým už bylo padesát. Záleží jen na chuti něco podniknout.

IMG_8123

Nebezpečí nehrozí

Mnoho lidí dává ruce pryč od bojových her typu paintball, jelikož se bojí, že se v rámci tuhých soubojů mohou zranit. Sice se to děje pouze minimálně, ale ta možnost tady je vždycky. Přeci jen, kuličky jsou docela těžké a nekryté slabiny mohou docela poškodit. Když se ale vydáte zahrát si laser game, nic takového vás nečeká. I když po sobě střílíte rádoby smrtícími paprsky, ve skutečnosti se jedná jen o neškodné světlo, jehož jediný účel je pouze značkovací, aby se vědělo, zda zásah byl nebo nebyl. Nejde tedy o nic nebezpečného.

Mohlo by se vám také líbit...