Výrobky

Vlastní bydlení za rozumnou cenu

Nějaké rozumné bydlení aby jeden pohledal. Byty jsou předražené již nějakou tu dobu, takže mnohdy jejich koupě opravdu nepřipadá v úvahu, když za několik milionů dostanete čtyři zdi. Stavba vlastního objektu, to je něco úplně jiného. Pokud člověk má možnost pozemku, pak to pro něj může být výhra. Vhodná volba je to i pro ty, kteří nechtějí bydlet v bytech a chtějí si raději pořídit vlastní bydlení, kde má člověk klid a kolem sebe příjemné prostředí, žádné sousedy za zdí a užívá si pohodu a vlastní zázemí.

S pozemkem se dá panečku dělat věcí. Můžete na něm postavit klasický dům, chatu nebo chalupu na přenocování, udělat si z pozemku zahradu a pěstovat spoustu ovoce, nebo na něm můžete nechat postavit bydlení a bydlet. Pokud zvolíte bydlení, pak to chce určitě klasický dům, ovšem není nikde psané, že musíte volit obyčejný zděný nebo dřevostavbu.

pergola s vistárií

Pořídit se dá i takzvaný mobilní dům. Ještě jste o něm neslyšeli, pak zpozorněte. Už se totiž dávno nejedná o staré a malé objekty na kolečkách. Tedy na kolečkách jsou stále, stále se dají převážet nebo přepravovat na více míst, v případě potřeby či přestěhování, ale taky se v nich dá bydlet po celý rok a dokonce i natrvalo, to znamená, že u některých typů můžete získat i číslo popisné a už nic nebude bránit tomu, abyste v takovémto domečku bydleli jako v běžném zděném objektu.

Vaše představy splní mobilní dům http://www.lavarohouse.cz/.

Ten si můžete nechat postavit na míru a dle svých vlastních potřeb úplně nový. Můžete si přizpůsobit barvu a styl oken dveří, vybrat si z několika základních verzí podle parametrů nebo podle toho, co preferujete. Jsou možné i další úpravy a možnosti volby vybavení či různých druhů doplňků.

Červený obývací poko

Další z možností je nechat si přivést objekt, který již byl někým před vámi používaný. Tyto objekty mají tu výhodu, že jsou skladem a proto jsou vždy připravené ihned k odběru. Na svou domácnost tím pádem nemusíte čekat, ale máte ji ihned.

Samozřejmostí jsou různé druhy financování. Objekty však nestojí desítky milionů, ale drží se velice nízko. Za nízkou cenu můžete mít vlastní domácnost, celý zařízený dům. Pro některé není nad čím váhat.

Mohlo by se vám také líbit...