Společnosti

Nakupovat se slevou na About You se vyplatí

About You je obchod s oděvy a obuví pro muže, ženy i děti. Naleznete tu veškerý sortiment včetně sportovního oblečení i bot ve špičkové kvalitě. Kdo z vás se domnívá, že například trička mají nízkou gramáž a připomínají spíše výrobky z asijských tržnic, mýlí se. Skutečně tu pořídíte vše ve velmi dobrém poměru ceny a jakosti a nabízené zboží také odpovídá produktovým fotografiím.

bavlněná trička

Produktové fotografie

Na produktových fotografiích si prodejce dal opravdu záležet. Většinu zboží předvádí manekýni a manekýnky, máte tudíž poměrně přesnou a nezkreslenou představu o tom, zda vám bude oblečení či obuv slušet, a zda se to hodí také ke zbývající části vašeho outfitu.

dívka v tričku a v sukni

Produktové snímky jsou ve vysokém rozlišení a dají se stáhnout, takže s nimi můžete libovolně operovat na ploše vašeho monitoru stolního počítače, což je výhodné pro porovnávání některých kusů zboží mezi sebou, případně s přiloženou fotografií vašeho obličeje či vaší postavy.

Obrovský výběr

About You je obchod s velmi obsáhlým výběrem zboží. Některé zde zůstává déle, jiné se častěji mění, vše v závislosti na zájmu zákazníků a výrobních programech samotných výrobců a dodavatelů produktů do prodejní sítě. Nestává se však, že by například dámská trička byla beznadějně vyprodána, a museli jste se obrátit na jiného obchodníka, obvykle si tu vybere každý, ať už porovnáváte sortiment na základě ceny nebo vzhledu.

Doprava zdarma

About You sleva zeleneslevy.cz je vítaným zpestřením nakupování v tomto e-shopu, ale co možná nevíte, je velmi významný bendit v podobě dopravy zdarma. Ta se vztahuje na veškerý sortiment bez omezení a zahrnuje i dopravné zdarma v případě vrácení zboží či jeho výměny. Dopravu zdarma vám mnoho obchodů nenabídne a při současných cenách paliva a dalších surovin je to velmi významná položka. Někteří lidé dokonce neradi nakupují v jiných obchodech s oděvy právě kvůli vracení zboží, protože se jim v případě dvojnásobné platby za dopravu toto vůbec nevyplatí.

Mohlo by se vám také líbit...