Půjčka vám pomůže v řadě složitých životních situacíMožná jste si vždycky říkali, že půjčka je maximálně riziková věc, do které byste se nikdy v životě nechtěli pouštět. A nyní jste třeba právě vy v situaci, kdy se vám taková půjčka maximálně hodí, jenže problém je v tom, že vám ji v žádné klasické bance dát nechtějí. Co naplat, v takové situaci budete muset překonat svůj strach a vyrazit pro nebankovní půjčku. Nicméně vězte, že se bojíte zbytečně, všechno, co se říká a píše v médiích, nemusí být hned pravda. I nebankovní společnosti vám mohou poskytnout opravdu výhodnou půjčku, která vám pomůže a nijak vás neohrozí. A dokonce vám ji poskytnou i v takové životní situaci, kdy vás v bance odmítnou.

drobné mince

Když se k vám v bance otáčejí zády, mohou k tomu mít několik důvodů. Banka si své žadatele pečlivě vybírá a půjčku jen tak někomu nepřidělí. Musíte mít dobrou bonitu, nesmíte mít dluhy, ani žádný záznam v registru, a ještě k tomu musíte splňovat ideální věk. A jistě sami uznáte, že není v lidských silách všechna kritéria ovlivnit ve svůj prospěch.

Naopak nebankovní společnost po ničem takovém netouží. Nikdo vás zde nebude prověřovat až do morku kostí, i když to na druhou stranu neznamená, že by se nebankovní společnost o vaši finanční situaci nezajímala.

Pokud máte zájem o přidělení nebankovního úvěru, tak musíte v zásadě splnit dvě hlavní kritéria. Musíte mít dostatečný pravidelný příjem, který vám umožní sjednanou půjčku splácet i s úroky, a musíte se za svůj závazek zaručit vhodnou nemovitostí. To je celé, pokud toto splníte, tak žádnou roli nemusí hrát ani váš případný záznam v registru či jiné problematické body.

euro mince

Skvělé je na tom všem i to, že o nebankovní hypotéku můžete požádat i v situaci, kdy potřebujete peníze na zkrocení svých dluhů. Ani to nemusí být velkou překážkou, třeba když si sjednáte americkou nebankovní hypotéku, která vám poslouží, na cokoli vás napadne.

4/5 - (2 votes)