Nezařazené

S dodávkou za zážitky

Když chce člověk vyrazit na dovolenou, musí vše důkladně promyslet. Nejen to, kam se pojede, co se tam bude dělat a co si na cestu zabalit, ale také jak se tam dostat. Protože dopravních prostředků existuje celá řada, ale ne každý se hodí pro každou příležitost.
Pokud se jede přece jenom dále, než kam je průměrný našinec schopen došlapat pěšky nebo na kole, a pokud je cílovou destinací místo přece jenom příliš bezvýznamné a tudíž vzdálené od nějakého letiště, vesměs lze vzít zavděk vlastním osobním autem.
volkswagen s kytičkami
Což je však ideální řešení pouze pro jednotlivce či nepříliš rozvětvenou rodinu; jenže když se sejdou kamarádi, vzniká zde pochopitelný problém: Kam s ním? Míněn šestý či další kamarád, který už se prostě do osobního auta spolu s ostatními a jejich zásobami nevejde.
Jenom , jsa ve vozidle namačkaní jako sardinky, a hned pochopíte, o čem mluvím.
volkswagen T2
Jenže co s tím? Zrušit takovou dovolenou se člověku logicky nechce. A nechávat někoho z nejlepších přátel doma a říci mu do očí, že je prostě nadbytečný? To přece nejde, to se nedělá. Jenže do auta ho už vážně nevměstnáte a posadit ho na přívěsný vozík také nemůžete, protože by vám následně zatopila první policejní hlídka, na kterou byste narazili.
Dlouho si tak můžete lámat hlavu, nenalézaje řešení. Anebo si také svou hlavu vůbec lámat nemusíte a můžete dát raději na mé doporučení. Tedy nechat auto v garáži a vyrazit na dovolenou se všemi zmíněnými přáteli – v dodávce.
Je to přece logické. Taková dodávka je daleko prostornější než osobní auto a vejdete se tam tedy se svými přáteli i v hojnějším počtu.
A že nemáte dodávku? V tom bych spatřoval ten nejmenší problém. Protože sehnat si v dnešní době právě tento typ vozu není vůbec žádný problém.
starý volkswagen
Existuje už totiž celá řada možností pronájmu právě tohoto typu vozidel, což je pro podobné případy více než praktické a pohodlné, zároveň však i levné řešení. Stačí navštívit solidní půjčovnu dodávek a v ní si vybrat z nabízených vozidel právě to, jež odpovídá potřebám, které maximálně splní na ně kladené požadavky.
A už se může vyrazit na dovolenou. Na dovolenou plnou zábavy, jak už tomu tak při cestování s přáteli bývá, v prakticky libovolném počtu účastníků a se všemi žádoucími zavazadly.
A pokud snad vašemu řidiči krátce před odjezdem seberou řidičský průkaz? Nebo ho dokonce nikdy neměl? Nezoufejte ani v takové situaci. Protože si onu dodávku můžete půjčit klidně rovnou i s řidičem.
A za paušální cenu s neomezeným počtem kilometrů, dálniční známkou a moderně vybaveným kvalitním vozidlem dojedete věru kamkoliv, kam vás to jenom potáhne.

Mohlo by se vám také líbit...