Společnosti

Zahradničte společně s vašimi dětmi

Čas strávený na zahradě je v době léta k nezaplacení. Venkovní prostředí, čerstvý vzduch a sluneční paprsky si s chutí užívají nejen děti, ale i dospělí, kterých krásné počasí nutí pečovat o jejich zahradu. Nebuďte ovšem na tuto práci sami a nabídněte i vašim dětem, aby se zapojily a samozřejmě zabavily tak, jak to neznají.
Naučit jich pečovat o vaši zahradu s láskou a s chutí už od jejich raného dětství, vám v pozdějším věku ušetří čas a námahu při vykonávaní mnohem náročnějších aktivit, na které už sami stačit nebudete, protože se do nich pustí za vás.zahradní náčiní

Zakupte jim zahradní náčiní

Velikost vašeho zahradního náčiní jim zcela jistě vyhovovat nebude. Aby byla jejich práce pro vás přínosem a bavila jich, musíte jim pořídit dětské nářadí, které nalezete v různých hračkářstvích, ale i na internetu. V jejich výbavě by jim neměla chybět dětská lopata https://www.chytraliska.cz/produkt/krtecek-velka-lopata-70cm/, konev na zalévání, ale i šikovné hrábě nebo koště. Na práce v hlíně jim můžete zakoupit i malé kovové nástroje, se kterými se jim bude dobře pečovat o vaše květiny nebo zeleninu.
Pokud pojměte práci jako hru, uvidíte, že si čas strávený s vámi na vaší zahradě nesmírně užijí.

Dětské vzory a výrazné barvy

Ještě více hravé bude pro vaše děti nářadí, které bude na sobě mít barvy a třeba i nějaké pohádkové postavičky. Velmi oblíbeným zbožím je v tomto případě krtečkova sbírka náčiní. V našem sortimentu hraček nalezete i mnoho druhů, které jsou ideální pro hru na zahradě a výpomoc s pracemi, které vykonávají běžně dospělí.lopatka na písek
Všechny děti se chtějí svým rodičům podobat a už v útlém věku si vyzkoušet činnosti, které vykonává jejich maminka a tatínek. Udělejte tedy radost i vašemu dítěti a zapojte ho do úklidových prací a renovace vaší zahrady tak, abyste byli společně na výsledek vaší práce pyšní. Léto je dostatečně dlouhé na to, aby se seznámilo se základy zahradničení a užilo si zábavu a čas ve vaší přítomnosti naplno.

Mohlo by se vám také líbit...