Výrobky

Náhrada doplňků

Náhrada viagry je možná, ale jak vám doporučuji, moc bych si dávala pozor, jaká náhrada viagry to je. Myslím, že je vždycky lepší se poradit se svým lékařem nebo v lékárně, protože užívat nějaké náhrady je vždycky velký risk. Já o tom vím své. Pamatuji si, jak mě bolela hlava a já neměla u sebe po ruce žádný prášek. Hlava mě šíleně bolela a já si říkala, že bych udělala snad cokoliv, jen aby mě přestala bolet hlava. A tak jsem si řekla, že se kouknu do lékárničky a našla jsem tam nějaký silný lék proti bolesti. A já si usmyslela, že si to vezmu. Náhrada viagry by byla to samé, jako náhrada na bolest hlavy. A víte, co se mi pak stalo?

Muži mají rádi svou výkonnost, hlavně se ženami.

Zvracela jsem celý den a bolest hlavy nepřestala. To přestalo až asi po dvou hodinách a já vám řeknu, že jsem i pak oddechla. Bylo mi hrozně. A nyní si představte, že byste si vzali náhradu viagry a taky by se vám pak něco stalo. Myslím, že muži by se pak tak dobře neměli. A taky bych vám raději doporučila, abyste si žádné náhrady nebrali, protože nikdy nevíte, co do sebe dostanete. A navíc si taky můžete hodně ublížit a udělat zlo. Nicméně ale náhrada viagry je možná pouze jako ve formě čaje. myslím, že to není sice tak hodně rozšířené jako léky potravinové doplňky.

Pánové jsou symbolem síly.

Nicméně bych ale doporučila si vážně zajít k lékaři, který vám dá nejenom léky, ale taky skvělé rady a tipy, takže vy si pak domů odnesete i cenné informace. A to by chtěl jistě každý. pamatuji si taky jeden případ o kterém jsem četla, že si jeden muž namíchal náhradu viagry. Dal tam nějaké další typy léků, že on si to prý ani nepamatoval, a tak se mu samozřejmě udělalo špatně. A tady alespoň máte příklad, že ne vždycky se všechno vyplatí a tady taky vidíte, že je lepší nechat nějaké léky na lékařích. A jak byste si počínali vy, pánové? Zkusili byste nějakou náhradou viagry nebo byste šli raději na jistou a drželi se osvědčených tipů a léku?

Mohlo by se vám také líbit...