Výrobky

Tažné zařízení je pro mnohé z nás spásou

Tažná zařízení rozšiřují možnosti osobního vozidla o připojení periferie, která vytvoří jízdní soupravu pro převážení nákladu. Tou periferií mohou být přívěsy nákladní či obytné, anebo speciální držáky jízdních kol.

malý karavan

Výhoda vlastní nezávislosti

Ve světě existuje celá řada různých služeb, jako je pedikúra, kadeřnické procedury, masáže, instalatérské práce, čištění koberců atd. Mezi nimi také různé forma autodopravy a přepravních služeb, jimiž většina e-shopů zajišťuje dodávku zboží zákazníkům. V některých situacích je však spolehnutí na své vlastní síly, schopnosti a technické možnosti výhodnější. Kupříkladu, potřebujete-li koupit rohovou vanu a chcete mít jistotu, že vám ji dovezou nepoškozenou a v daném termínu. Tehdy se vyplatí vsadit na vůz s tažným zařízením a přívěs, kdy si vanu naložíte sami, sami si ji odvezete, kdykoli se vám to hodí, a pojedete s ní obezřetně.

model karavanu

Tímto způsobem můžete převážet stavebniny, zeminu a substrát na květiny, vzrostlé sazenice okrasných keřů, velké kusy domácích spotřebičů a nábytku, velkou zahradní techniku atp. Přívěsný vozík se také může hodit při stěhování a při vyklízení starého nábytku z chalupy nebo z bytu po prarodičích. Za homologované tažné zařízení připojíte i obytný karavan, vozík pro převážení koní a samozřejmě také speciální nosič na jízdní kola.

Nosič na kola – popularita těchto typů nosičů jízdních kol roste díky tomu, co nám mohou nabídnout. Především bezpečnější a pohodlnější jízdu a také jednodušší způsob montáže jak nosiče, tak i samotných jízdních kol na nosič. Bicykly se přepravují nízko nad zemí, odpadá jejich náročné ukládání na střechu, za jízdy na ně dobře vidíte a máte o nich perfektní přehled. Na nosič lze naložit až čtyři kola, tímto způsobem lze převážet i elektrokola, o hmotnosti nákladu rozhoduje v podstatě nosnost kulového čepu.

Mohlo by se vám také líbit...