Domácnost

Pára v roli šikovného pomocníka pro každou domácnost

Napařovací žehlička vtrhla do našich domácností v minulém století. Pro ženy to znamenalo rychlejší a jednodušší žehlení, protože odpadla fáze kropení prádla. Každá hospodyňka ji chtěla. První modely nabízely napařování a tam, kde nestačilo, tak i kropení. Do žehliček se nalévala destilovaná voda.
uklizená kuchyně
Dnes jsou nejoblíbenější a cenově dostupné modely mnohem dokonalejší. Najdete na nich funkci automatického vypnutí, které zamezí domácím nehodám. Oblíbená je funkce odvápnění, kdy lze použít pro výrobu páry vodu z kohoutku. Žehličky jsou samočistící. Mají možnost vertikálního napařování pro visící závěsy, obleky a šaty na ramínku.
Parní pračka si teprve cestu do domácností hledá. Parní praní je pro prádlo šetrnější, celá doba praní se výrazně zkrátí a zlikvidují se nežádoucí bakterie a alergeny. Parní pračky samozřejmě pracují i s vodou, ale pára je nepostradatelným pomocníkem. Pára vyhrává i nad těžce odstranitelnými skvrnami. Po použití páry má prádlo lépe ošetřené vlákno a také se snadněji žehlí.
Parní sprcha promění obyčejný sprchový kout ve wellness. Pokud nemáte místo na parní kabinu, můžete si instalací doplňků z vašeho současného sprchového koutu poměrně lehce vytvořit parní kout.
moderní koupelna
Parní čističe se díky svým vlastnostem už do domácností dostávají. Obyvatelé domů a bytů s mnoha okny zaručeně ocení parního pomocníka přímo na míru. Pro všestranný úklid je určený univerzální parní čistič, který zvládne očistit stropy a zdi od prachu, důkladně a rychle zvládne umýt většinu druhů podlah, které jsou vzápětí suché. Dokáže umýt žaluzie i radiátory. Oživí barvu koberců a čalounění. Poradí si i s koupelnou a záchodem. V kuchyni rozpustí a odstraní mastnotu, pomůže s čištěním trouby. Díky sadě nástavců má všestranné použití, a to vše jen s vodou z kohoutku, bez přídavku čistících prostředků.

Mohlo by se vám také líbit...