Nezařazené

Volá vám číslo, které neznáte…


Máte dvě možnosti:
1. Buď číslo zvednete a možná se necháte zlákat na jakousi „skvělou“ nabídku absolutně nepotřebné věci nebo provedete zcela nesmyslný průzkum.
2. Číslo nezvednete, první ho zkontrolujete na kdomivolal.eu, kdovolal.cz nebo podobné stránce s registrem čísel.
3. Nebo máte nainstalovanou aplikaci ve svém smartphonu, která Vám na displeji zobrazí, o čí číslo se jedná, pokud ho nemáte uložené v adresáři.
I kdybyste propásli důležitý hovor, který opravdu patřil Vám, a vy jste na něj čekali, vždycky se dá zavolat zpět a danou situaci řešit. Nejhlavnější je zkontrolovat číslo na příslušných stránkách, aby nedošlo k omylu!
brunetka v košili

Podvodníci našli další fintu!

Dokonce se objevují nevyžádané hovory, které Vás mohou stát zrovinka nemálo peněz! Před nedávnem operátoři varovali před zmeškanými hovory, které byly z neznámých čísel ze zahraničí, kde podvodníci Vás jen prozvoní a pak se přímo modlí, abyste jim zavolali zpět. Poté vydělávají na drahých mezinárodních hovorech do zahraničí konkrétně do Afriky a Afghánistánu. Vynalézavost těchto „šmejdů“ opravdu nezná mezí!

Černá listina alias Black list

Ne všichni uživatelé mobilních telefonů vědí, že existuje něco, čemu se říká černá listina či Black list. Jedná se o to, že pokud Vás obtěžují neznámá čísla se svými super nabídkami či telemarketing nebo průzkumy z různých odvětví, dá se tomuto číslu zamezit veškerý způsob, jakým Vás může kontaktovat. A to jednoduše – pokud Vám volá podezřelé číslo, první ho zkontrolujte na webu, zda se nejednalo o hovor, který Vám měl být opravdu směřován, poté až zjistíte o co se jednalo, můžete s klidem číslo vložit do Black listu a už se nemusíte bát, že byste z tohoto čísla měli někdy stejný hovor či dostali SMS zprávu.
otázky na call center
Dělá se to většinou tak, že ve zmeškaných hovorech najdete právě to číslo, které chcete do Black listu vložit, podržíte dlouze prst na něm a otevře se Vám nabídka, která Vám nabídne, co s tímto kontaktem chcete dělat. Pak už stačí najít možnost zablokovat nebo vložit na Černou listinu (Black list) a zvolit OK. Černá listina se dá taktéž najít ve složce kontakty, kde si můžete čísla do listiny přidávat, odebírat nebo jen kontrolovat jestli se číslo do Černé listiny vložilo.

Mohlo by se vám také líbit...