Výrobky

Oblečení nevěsty

Jako nevěsta chcete být ve svůj den svatby určitě nádherná, a proto se podíváme co je vlastně vhodné si vzít na sebe a opravdu vyniknout.

Oblečení nevěsty

Jeden pár

Výběr svatebního oblečení není až zas tak jednoduchý, a proto si o něm něco pojďme více popovídat, protože je přeci hlavní prioritou svatby, aby nevěsta byla opravdu nádherná a nejhezčí z celé akce. Už na začátku musíte počítat, že budete vystupovat jako pár, přičemž od toho nesmíme nikdy opustit, protože by to celkově vypadalo, že se nevěsta k ženichovy nehodí, a to rozhodně nesmíme dopustit.

svatební pár

Je dobré se také přizpůsobit výšce, aby byl ženich alespoň opticky k něco větší, ale rozhodně se to nesmí přehánět. Docílíme toho za pomocí volby buď dlouhých nebo širokých šatů. Jestliže jsou snoubenci zhruba stejně velcí, tak se doporučují spíše širší šaty, aby nevěsta více vynikla. Toho se dá docílit i výraznějším doplňky, ale zase se to nesmí přehánět, protože křiklavé či přehnaně výrazné prvky se na svatbu nehodí. Co se týče šperků, tak rozhodně postačí menší kousky a moc je nekombinovat. Je dobré ukázat krásu, ale zároveň by měla zůstat v jistě přírodní míře.

Jaké šaty

Na samotný výběr je dobré si nechat klidně více času, protože spousta žen si nemůže vybrat, přičemž to chce zkrátka čas na rozhodování a neunáhlit se. Zároveň záleží, v jakém stylu chcete mít obřad, protože dnes už nejsou výjimkou ani obřady se speciálním zaměřením, kdy například mužem být motorkářská tématika, protože snoubenci mají rádi motorky. Jestliže se budeme držet klasiky, tak zde se volí bílé dlouhé šaty, jenž mají vlečku.

bílé šaty

Hlavním úkolem šatů je podtrhnout Vaši krásu a zakrýt nedokonalosti, a právě proto je velice důležitá volba správného tvaru. Díky svatebním šatům Praha máte obrovský výběr, takže jistě najdete šaty, jež Vám padnou jako ulité a budete se v nich cítit dobré, což je kromě vzhledu také velice důležité. Jestliže si nejste při výběru jisti, tak se klidně nebojte vzít s sebou někoho blízko, abyste se poradili. Vzhledem k výběru ze spousty možných střihu a tvarů bude nakonec naprosto každá nevěsta nadšená.

Mohlo by se vám také líbit...