Nezařazené

Web v mobilní verzi

Někdy při brouzdání na internetu v mobilu narazíme na stránky, které se nám zobrazí podivně. V dnešní době se to naštěstí nestává často, ale jsou stále weby, které nejsou tvořené v mobilní verzi. Výsledkem je, že se na takového stránky sice dostaneme ale nemůžeme si je přiblížit a pohodlně si v nich číst. Jistě se vám to také stalo a takovéto stránky jste během pár vteřin opustili. Když si proto tvoříme vlastní web musíme si nejprve zjistit, jestli se náš web zobrazí správně v mobilních telefonech. Měl by to být dnes standard, ovšem není od věci se raději optat nebo si zjistit informace jinde.
mapa v mobilu
Mít web v mobilní verzi je nutnost. Je to tak, v době chytrých telefonů lidé využívají především je.  Příkladem z mnoha firem, které na to myslí, je MioWeb. Vytvořit u nich webové stránky si můžete na 14 dní zdarma, a pak se rozhodnete, jestli chcete pokračovat dál. Samotná tvorba webu je snadná a pokud si s něčím nebudete vědět rady dostane se vám pomoci. Stránky vytvořené v MioWebu působí skutečně profesionálně a když si dáte na nich záležet objevíte mnoho skvělých vychytávek. Tyto stránky jsou vhodné pro každého, kdo chce psát jen tak pro radost, ale především pro ty, kdo chtějí začít podnikat nebo se podnikání už věnují. Tento web je skutečně vychytaný a můžete ho propojit s aplikací Fapi a SmartEmailing. Zákazníci si tak prostřednictvím vašeho webu mohou objednat třeba službu kterou nabízíte. Když si vše dobře nastavíte a propojíte s výše zmíněnými aplikacemi usnadní vám to mnoho času s vystavováním faktur nebo informováním zákazníků o tom co je nového na webu.
pixabay v mobilu
Weby jsou dnes zkrátka vychytané a pokud váš stávající web nejde vstříc době, je na čase ho vyměnit za jiný. Možností je mnoho a stačí se jen porozhlédnout. Za stejné peníze můžete jinde dostat něco lepšího. Web zkrátka musí jít s dobou, a to že se zobrazuje v mobilu správně je zejména pro podnikatele nutnost.

Mohlo by se vám také líbit...