Láska

Jak zpestřit vztah


Zajděte do kina
Na filmy se spolu díváte rádi, ale už to není ono? Zkuste najít film v kině, který by bavil oba. Sice se pořád přece jen díváte na film, ale atmosféru nenahradíte. Navíc.. kdo říká, že se musíte po celou dobu jen dívat?
Večeře
Když muž pozve ženu na jídlo, vždy je to skvělá volba, jak příjemně strávit čas. Obzvlášť, pokud to není jen obyčejná restaurace, ale nějaká vyšší kvality či zaměřená na kuchyni, kterou má daná ráda. Pokud například mě někdo pozve na sushi, nikdy nemohu odmítnout.
romantika, polibek
Výlet
Nemusíte nutně jezdit nikam daleko, stačí si udělat delší procházku po okolí, zajet na hrad, zámek, nebo si vyšlápnout rozhlednu. Na čerstvém vzduchu vám to bude jen svědčit, a protože okysličuje mozek, bude vám to více myslet, budete bez problémů komunikovat, a možná se o sobě dozvíte něco, co ještě nevíte.
příroda, láska
Společné focení
Selfíčka na mobilu jsou sice fajn, ale to pravé kvalitní focení se mu nevyrovná. Pokud máte v okolí někoho, kdo fotí, můžete ho poprosit, aby vám nafotil nějaké romantické fotky s vaší drahou polovičkou, pokud nechcete utrácet peníze za profesionálního fotografa. Jestli máte fotoaparát doma a umíte s ním zacházet, není třeba nic řešit! Najděte ideální místo a vytvořte fotografie, které vám nejen budou zdobit Instagram, ale také je lze použít do foto rámečků či na vytvoření kalendáře.
Zahrajte si hru
Ať už deskovou nebo počítačovou, při hře se rozvíjíte, učíte se spolupracovat, poznáváte myšlení toho druhého, a navíc je to velmi zábavné. Zkuste si zahrát třeba Monopoly, Dostihy a sázky či Poker. Můžete se předhánět, kdo je lepší, a dokonce se vsadit, kdo vyhraje, načež vítěz získá zaslouženou odměnu.
Jděte se bavit
Máte rádi kluby, bowling, kulečník? Vyberte něco a vyrazte za zábavou! Pokud zrovna na tohle nejste, zabavte se formou, která vám bude blízká – společně si zacvičte nebo si zahrajte nějaký sport.
Překvapte
Udělejte něco, co ten druhý nečeká. Připravte mu snídani, kupte lístky na akci, udělejte si romantický večer se svíčkami.              
Sex
Ten samozřejmě nesmí chybět, jinak by to nešlo. Zkuste ho něčím okořenit – vyzkoušejte nové polohy, místa, věnujte se delší dobu předehře, kupte si nové spodní prádlo, nebo dokonce erotický obleček.

Mohlo by se vám také líbit...