Výrobky

Ložní prádlo, které je nejen krásné


Nic neslouží věčně, a tak není divu, že je čas od času dobré vyměnit i ložní prádlo. Otázkou je jaké si zvolíte a čemu dáte přednost. Možná je lepší na tuto koupi pohlédnout jako na investici do svého zdraví. Jde spíše o to, jaký si zvolíte materiál. A bezpochyby v kvalitním materiálu se bude spinkat jako v bavlnce. Navíc vydatný a kvalitní spánek, který si projde všechny fáze, je to nejlepší, co lze dopřát svému tělu. A obrovskou výhodu v dnešní době má rozhodně každý v bohatém výběru, protože výrobce nabízí skutečnou kvalitu a za přijatelnou cenu. Zkuste se zaměřit na saténové ložní prádlo.

prodlouzene-povleceni-saten-140x220-70x90cm-bila

Každý dá přednost něčemu jinému

Jak jsme lidé rozdílní, tak v tomto případě se určitě shodneme. Špatná volba materiálu může skutečně hodně potrápit. Nakonec ložní prádlo skončí ve skříňce a nikomu se nebude chtít ho používat. Je pravdou, že každý z nás má rád něco jiného, a to je již vidět i u výběru matrace, když se pohybujeme v této oblasti. Někdo dá přednost tvrdšímu materiálu, jiný zase raději ulehne do měkčího. To stejné platí u i výběru povlečení a prostěradla. Ložní povlečení se vyrábí z různých materiálů, ale stejně v popředí stojí bavlna, která přináší jistý komfort a pohodlí do ložnice. Proč rovnou nezkusit saténová prostěradla, která nejen krásně budou vypadat, ale rovněž jsou i příjemná pro tělo. Stejné podmínky pro luxusní spánek a pohodlný odpočinek zajistí i saténové povlečení. Je naprosto skvělé, že i v této oblasti si můžeme vybrat. A jak se zdá, tak bavlněný satén patří mezi nejoblíbenější ložní prádlo, což již mnohé znamená.

ceske-satenove-prosteradlo-luxury-collection-200x200cm-astra

Základem krásy je vazba

Pokud bychom se měli zastavit chvíli u samotného materiálu, tak satén je tkanina, která se běžně používá i na klasické šití, jelikož se velmi příjemně nosí a rozhodně i udržuje. Jeho kouzelným základem a samozřejmě i leskem, který je velmi zajímavý na lícní straně, je atlasová vazba. Ta je totiž velmi hustá a na dotek je přímo hedvábná, a to je právě to, co si skvěle rozumí i s citlivou pokožkou.

Mohlo by se vám také líbit...